PlayStation 5 DualSense Wireless Controller - Spiderman

Playstation 5 - ovladač na zakázku

Inspirace - Spiderman

Povrch - mat

Doba procesu výroby se může lišit

3 399,00 Kč
S DPH
Počet
Vyprodáno

Obrázek je ilustrační. Jedná se o návrh ovladače inspirovaný hrou Spiderman. Spolupracujeme s jedním z nejlepších airbrusherů v České Republice. Protože se jedná o ruční práci, není možné, aby byli všechny ovladače identické. Díky tomu je každý ovladač originál. Design můžete mít na Xbox i Playstation ovladači.

Bezdrátový ovladač DualSense™ pro konzoli PS5 přináší nevídanou hmatovou odezvu5, dynamické adaptivní spouště5 a vestavěný mikrofon – to vše v ikonickém designu.

Hmatová odezva

Díky hmatové odezvě, kterou ve vybraných hrách pro konzoli PS5 nabízí bezdrátový ovladač DualSense, ucítíš důsledky svých akcí ve hře prostřednictvím dynamické smyslové zpětné vazby.

Adaptivní spouště

Adaptivní spouště, které tě vtáhnou do hry prostřednictvím dynamického odporu, simulují ve vybraných hrách pro konzoli PS5 fyzický dopad herních aktivit.

Vestavěný mikrofon a zástrčka pro sluchátka s mikrofonem 

Povídej si s přáteli online3 prostřednictvím vestavěného mikrofonu nebo připoj svá sluchátka s mikrofonem k 3,5mm zástrčce. Se speciálním tlačítkem ztlumení můžeš snadno a během okamžiku vypnout hlasový vstup.

Tlačítko vytvořit

Tlačítko vytvořit ti umožní zachytit a vysílat ty nejepičtější herní momenty3. Tlačítko vytvořit staví na úspěchu průkopnického tlačítka SHARE. Nabízí hráčům další způsoby produkce herního obsahu a vysílání jejich dobrodružství do světa.

Vestavěná baterie

Nabij a hraj, nyní s portem USB Type-C®4.

Vestavěný reproduktor

Vybrané hry získají nový rozměr díky kvalitnějším zvukovým efektům linoucím se přímo z ovladače.

Senzor pohybu

Vestavěný akcelerometr a gyroskop ti umožní využít ve vybraných titulech intuitivní pohybové ovládání.