• Sleva!

Sony PS4 Dualshock 4 V2 - White

1 485,00 Kč
S DPH
Počet
Vyprodáno

Gamepad Dualshock 4 V2

Dualshock 4 V2 je moderní verze ovladače ke konzoli Sony PlayStation 4. Mezi jeho klíčové vlastnosti patří odolné materiály, vylepšený touchpad, tlačítko „share“ nebo bezchybná ergonomie.  

Unikátní možnosti ovládání

·         Dopřejte si jedinečné možnosti ovládání, které Dualshock 4 V2 nabízí. 

·         Gyroskop a akcelerometr dokážou přesně snímat polohu ovladače a společně s touchpadem představují revoluci v ovládání herní konzole PlayStation 4.

·         Nechybí ani věrohodná zpětná vazba, o níž se starají různě intenzivní vibrace.

·         K tomu všemu ovladač disponuje ještě vestavěným reproduktorem a univerzální světelnou linkou.

Dualshock 4 V2 je ovladač nejvyšší kvality

Originální ovladač Dualshock 4 V2 ke konzoli Sony PlayStation 4 je produkt prvotřídní kvality. Svědčí o tom kvalitní materiály, které odolají nečistotám i hrubému zacházení, a propracovaná ergonomie páček, tlačítek, i celého ovladače. Protože je gamepad bezdrátový, dlouhou výdrž zajišťuje vestavěná baterie, již lze snadno dobít i během hraní skrze zakomponovaný microUSB konektor.

Sdílejte zážitky jediným stisknutím

Ovladač Sony Dualshock 4 disponuje speciálním tlačítkem „share“, které vám snímky a videa z her umožní nejen pořizovat, ale také rovnou sdílet s přáteli. Na gamepadu se nachází i 3,5mm audio jack, do něhož můžete přímo připojit sluchátka a zcela se tak oprostit o drátové připojení ke konzoli PlayStation 4.